rezignace a více informací o Huddy poskytnuté prostřednictvím Lisy Edelstein

3. května 2009 v 15:06 | Jenny |  Spoilery
tak jo, nenávidím ten seriál. a jsem závislá na něčem jiným. člověk prostě nemůže milovat tuhle sračku. miluju Skins. tak to je. miluju Naomily. je to dokonalý. splňuje to všechny podmínky pro získání mé lásky. jestli máte ještě pořád rádi House, s velkou radostí vás přesvědčím o opaku.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jaká byla ta nová líbací scéna s Hughem Lauriem?
Skvělá. Nemohu si stěžovat. S Hughem mám skvělý přátelský vztah a on je supersexy takže, kdo by si stěžoval, že ho líbá?

Víme, že House a Cuddy se spolu brzy vyspí. Takže nám řekněte, bylo to dobré?
[smích] Evidentně! Neuvidíte mě nahou nebo tak, ale je to pěkně žhavá scéna

Jsou Cuddy a House pro sebe víc, než jen přehodné utěšení?
Nemyslím si, že je to přechodná věc. Už je to tak delší dobu, ať už se vyjádří nebo ne. Nemyslím, že to kdy bude uspokojivý vztah v tom smyslu, že se usadí a řeknou "Tohle je to, co děláme". Zdá se, že má s muži komplikované vztahy. Má ráda ty pokřivené. Souhlasím, naprosto. Je to nádherný, komplikovaný dospělácký vztah mezi těmito dvěma postavami. Ani jedna osoba není to nebo ono. Jsou to dynamické osobnosti.

Je možné, že tato zápletka - sex mezi Housem a Cuddy - je nějakým způsobem sen nebo halucinace?
No, řekla bych, že je možné všechno, nebo ne?

Co sex udělá s jejich vztahem?
To musíte zjistit sami.

Dozvíme se ve finále sezóny, jak se vztah změnil?
Ano.

Mohla byste nám říci více o příběhu v pozadí, o tom, jak se House s Cuddy poprvé potkali a jak se sblížili?
Nejprve, on byl jaksi legendou na škole, ve které studovala. A ona, řekla bych, byla možná i jím trochu posedlá a skončila na hodině, o které věděla, že na ní bude. Myslím si, že on tam byl, aby si osvěžil znalosti a ona, aby si ho obhlédla, protože on byl přesně tím bláznem, jaké má ráda. Co se týče jejího vkusu v mužích, jsme na tom stejně. Rozhodně nemám ten nejlepší. Nevím, jestli vkus a inteligence jdou v ruku v ruce. Myslím, že jsme nuceni nalézat zalíbení v lidech, kteří obvykle dokáží rozlousknout něco komplikovaného v nás. A to je pro Cuddy House, vždycky byl.

Jak se postaví zaměstnanci na dání House a Cuddy dohromady?
Myslím, že to nějak očekávali. Nemyslím si, že to bylo tajemstvím. Někdy, když to mezi někým jiskří, tak je to prostě očividné. Není to tak, že by to nikdy nenaznačoval. Neustále se zmiňuje o jejím těle, škádlí jí před zraky ostatních. Je to jak na školním dvoře. Mohl by ji klidně honit a tahat za copánky.

Žárlí Cameron?
Nemyslím si, že Cameron cítí žárlivost. Část jí vidí vztah House a Cuddy jako správnou věc a možná část jí bude stále do něj zamilovaná. Na způsob toho, že všichni se trápíme nějakou nešťastnou láskou pro někoho. Ale ne, myslím, že pokud vůbec, tak Cuddy se bojí o Cameron.

Jaký je váš zatím nejoblíbenější moment v seriálu?
Strašně se mi líbí způsob, jakým dali House a Cuddy dohromady. Líbí se mi, že ona se tolik trápila a on se tolik trápil, že je to svedlo dohromady. Myslím, že je to nádherně napsaný kus.

Něco pravdy na tom, že skončí těhotná s jeho dvojčaty?
[smích] Oh, opravdu? Nemám nejmenší tušení. Nic jsem o tomhle neslyšela. Nevím o tom, že by se Cuddy měla procházet nemocnicí s dvojčaty v náručí.

PS.: ukázka z jedné za závěrečných epizod na spoiler tv. mělo by to být z 5x24, ale podle těch pěti vteřin co jsem z toho viděla bych řekla, že je to spíš 5x23. ale já nejsem expert, takže radši věřte FOXu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asterflame Asterflame | Web | 3. května 2009 v 17:56 | Reagovat

Hm... možná to bude mít co dělat s tím, že jsem se ráno ožrala a momentálně se potýkám s kocovinou, ale nějak už mě to snad ani nesere.

2 Allison - Jennifer Morrison Allison - Jennifer Morrison | Web | 4. května 2009 v 16:02 | Reagovat

Ja to vzdala tenhle serial je bezsance!!

3 Jane ISBI Jane ISBI | Web | 4. května 2009 v 17:39 | Reagovat

Ale tohle už je doopravdy posraný... tak krásné 1 a druhá serie  ale pak to takhle zkurvit .  to posral debil jeden!!!

4 Nikolka Nikolka | Web | 4. května 2009 v 19:56 | Reagovat

Jenny, chápu tvůj stek, Shore je NEJVĚTŠÍ ICHTIL SVĚTA, NEMĚLY SME NADÁVAT ROMEOVI ICHTILE!! ehm ehm, ale.......
.........................není ti ani rochu líto Spideyho?? to se ti ani trochu po něm nestýská?? měníš ty televizní chlapy, a holky, jako ponožky, už si překonala i mě!!

5 Jenny Jenny | 4. května 2009 v 22:03 | Reagovat

[4]: vždyť já už se ani nevztekám, tohle prostě ztracenej případ a nemá cenu se kvůli tomu nějak vzrušovat. jsem v krizi, dokonce už ani nechci nedávat na Shorea, je mi to jaksi, ehm, víš kde. vidíš, už ani nemluvím sprostě. co to se mnou kruci je?!
líto? ne, není. a ponožky zas tak často neměním. a asi miluju kyklopku Leelu. fialový vlasy jsou sexy. asi kvůli ní půjdu přeskládat pár hvězdiček, abych jí dokázala lásku. třeba si mě aji vezme. ale snad na delší dobu než Frye, nechci  dopadnout jak Ross.

6 Nikolka Nikolka | Web | 6. května 2009 v 19:35 | Reagovat

chudáček Spidey..
gratuluju, v tom případě mě alespoň nezapoměn pozvat na obřad, ať tam udělám trošku dusno a pak pár lidem vičistím vzduch..nevím, co s tebou je, když už ani nemluvíš sprostě,  to je už vážný

7 Wiky Wiky | Web | 4. července 2009 v 22:38 | Reagovat

Více o seriálu skins tady: www.serial-skins.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama