actually

16. května 2009 v 13:38 | Jenny |  Zajímavosti
poslední díl páté série jsme (doufám, že všichni) ve zdraví přežili (v rámci možností, samozřejmě) a tímto nám FOX udělil několika měsíční pauzu na nasbírání nových psychických i fyzických sil. jelikož už přece jenom pár náznaků o budoucnosti šesté série bylo scénáristy vyřčeno, můžeme se na ni začít chystat. její premiéra se v tomto okamžiku odhaduje tak na polovinu září, ale i přesto FOX zatím nevydal o tiskovou zprávu, která by skutečně potvrzovala spoilery o pokračování seriálu.
než se tak skutečně stane, máme možnost zabavit se DVDčkem páté série, které bude vydáno nejspíš 25. srpna. jeho cena se odhaduje přibližně na $59.98, na výběr budete mít mezi španělskými a anglickými titulky (jedno lepší než druhé, to bude těžká volba) a krom toho budete obdařeni spoustou bonusových materiálů (mimojiné příběhem jak nestvůra Cuddy ke štěstí v podobě malýho spratka přišla, zjišťováním pravosti lékařských zápletek s jak jinak než lékařskými konzultanty, naprosto nečekaně bláboly o sté epizodě seriálu a miliony galaxií dalších převelice zajímavých informací). pokud se vám ale nechce čekat až do srpna a nebo pokud o DVD nemáte zájem, můžete se již teď zapojit do House-aukce. výherce bude mít to štěstí, že se zůčastní natáčení seriálu, projde se natáčecími prostory, potká se s herci, získá podepsanou fotku Hugha Laurieho, House-flašku, pivní tácky (panejo, to zní lákavě), Houseovu hůl také s Hughovým podškrábnutím, scénář ke Třem příběhům (či jak se to do češtiny překládá) a kapesní svítilnu. v čem, že je to háček? musíte mít více jak 18 let, musíte mít v kapse více než 23 000 nevyužitých dolarů a musíte to stihnout do osmadvacátého května. jdete do toho?
čímžto jsem vecpala všechny nahromaděné informace z doby mé neaktivity do jednoho článku, jsem na sebe pyšná ještě více než obvykle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asterflame Asterflame | Web | 17. května 2009 v 11:22 | Reagovat

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ JÁ CHCI MÍT V KAPSE 23 000 DOLARŮ A NA KONTĚ O ČTYŘI ROKY VÍC JÁ BYCH POTKALA JENNIE A DOSTALA HOUSOVO HŮL NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
*agónie*
(Tak mě napadá, že nic než agónii poslední dobou neprožívám)

2 Jenny Jenny | 17. května 2009 v 20:54 | Reagovat

ještě splašit těch pár zbytečných korun a jdu do toho. já prostě musím vidět Jennifer. slyšíte?! MUSÍM!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama