Latest from Ausiello

27. dubna 2009 v 21:51 | Jenny |  Spoilery
nechtělo se mi to číst a překládat do češtiny a navíc jsou mé znalosti anglického jazyka extrémně mizerné, a tudíž jsem ten překlad zkopčila z doktorhouse.net. snad nevadí.

Co je tím důležítým rozhodnutím, které House zvažuje? House není blázen, takže co způsobí (jestli vůbec něco), že se ocitne na psychiatrickém oddělení?
Chci jen podotknout, že jsem nikdy neřekl, že House skutečně půjde do blázince, jen že by tomu tak mohlo být po spojení pár faktů dohromady. Ale jestli se tomu tak stane, tak bych řekl, že za tím bude ošklivý případ nespavosti. A skutečně ošklivý: Ten chudák nespal už od Kutnerovy smrti.

Nebyla jsem schopná najít žádné spoilery o dnešním díle. Víte něco?
Vím, že je zaměřena na Chasovu rozlučku se svobodou, ale to už promo na FOXu ukázalo. Co ale promo neukázalo je, kdo za tímto mejdanem stojí - a je to samotný House!

Něco co stojí za zmínku o seriálu House?
Někdo z hlavních postav dnes zažije životunebezpečný zdravotní stav. (Ausiello odkazuje na seriál 30 Rock, kde bylo v minulé epizodě odhaleno, že jedna postava má vážnou alergii na jahody, takže někdo v Houseovi má alergii?)

Je Chasova rozlučka součástí Houseovy halucinace?
Ne. House si také nepředstavuje příkaz Foremanovi a Thirteen, aby šli do striptýzového klubu a vybrali tam večerní, ehm, zábavu.

Jsem trochu šokován, že na Chasově rozlučce vidím Wilsona. Jak k tomu došlo?
Řekněme, že to House zařídil tak, že neměl na výběr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asterflame Asterflame | Web | 28. dubna 2009 v 10:45 | Reagovat

Pchm, ten kretén zase nechcíp a Cameron zase neobjevila spodní prádlo... Kurva Housi, když chceš někoho zabít, UDĚLEJ TO POŘÁDNĚ!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama