postava Allison Cameron

19. prosince 2008 v 18:42 | Jenny |  Allison Cameron
Allison Cameron (Jennifer Morrison) je imunoložka. Cameronová je členkou Housova týmu vybraných specialistů na Oddělení diagnostické medicíny v Princeton-Plainsborské nemocnici. Byla najata 6 měsíců před dějem pilotní epizody. House ji informoval, že ji najal proto, jak vypadá - usoudil, že krásná dívka, co se zabývá medicínou, vykazuje větší úsilí oproti obyčejnému studentovi, jelikož mohla klidně využít svůj vzhled k získání jednodušší práce.

Charakteristika

Cameronová je známá pro svou upřímnost, poctivost a idealismus. Je ateistka. Podle New York Times zastává roli "Jane Eyre k Housovu Edwardu Rochesterovi."
Cameronová nesouhlasí s Housovým spoléháním na obelhávání pacientů a několikrát se s ním o tom pohádala tváří v tvář. Také se zdráhá sdělovat špatné zprávy pacientům nebo jejich rodinám. Nicméně, dokáže získat důvěru svých pacientů a jejich svolení k diagnostickým postupům, v kontrastu s Housovými tvrdými metodami.
Ve třetí sérii se její charakter stal ochotnějším využívat Housovy vlastní taktiky, aby dokončili práci. Spolu s tím však ospravedlnila změnu své povahy dobrými záměry a loajalitou svému šéfovi. Její oddanost nicméně došla k náhlému konci, když na konci třetí série ona a její kolegové podali výpověď.

Ve zkratce:

Proč se stala doktorkou: Aby pomáhala lidem
Specialita: Imunologie, interní medicína
Osobnost: Soucitná, upřímná, idealistka
Jak ji poznáte: Hezké šaty, krásná-ale-přesto-profesionál typ vzhledu
Plusy: Věrná, poctivá, pečující, sebe-obětavá
Mínusy: Někdy se stará až příliš, moc se zaplete s pacienty, o to víc, když umírají
Obdivuhodné vlastnosti: Vždy se zajímá o pacienty
Otravné vlastnosti: Posedlost

z asterflame.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama