1x7 Věrnost (Fidelity)

30. prosince 2008 v 17:11 | Jenny |  Epizody 1. série
Allison spí 18 hodin denně a je velmi podrážděná. Ze začátku si House myslí, že se jedná o klinickou depresi. To se nepotvrdí. Poté ho napadne, že by to mohl být nádor na mozku, ale Wilson si myslí, že to je rakovina prsu. House pošle Foremana do práce Allison, aby zjistil jestli odtamtud nepochází její nemoc. Po poradě dojdou k nečekanému závěru. Její symptomy ukazují na 2 odlišné nemoci : Králičí chřipku a Africkou spavou nemoc, ale každá nemoc má velice riskantní léčbu. Musí zjistit od manželů, jestli neměli poměr s někým jiným, což by ukazovalo na spavou nemoc. Manželé všechno popřou. House teda začne léčit králičí chřipku. Allison se ale nepřilepší, ba naopak upadne do komatu. Teď už je jasné o jakou nemoc jde, ale manžel to špatně snáší, protože ví, že mu byla žena nevěrná.
postřehy:
  • v televizním seriálu na který se House kouká jsou vidět titulky. jsou to skutečná jména spoluproducentky a kostymérky z produkčního štábu. ano, ti lidé vážně existují :-)
  • a je to tu zase: House má rád Foremana. zatím co v Cameron a Chaseovi vidí ještě děti, k Foremanovi se chová jako k "muži" - Foreman je muž?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama